Français English

Melanohalea elegantula (Zahlbr.) O.Blanco, A. Crespo, Divakar, Essl., D. Hawsksw. & Lumbsch

Synonyms:

Parmelia exasperatula var. elegantula (Zahlbr.) Zahlbr.

Parmelia elegantula (Zahlbr.) Szatala

Melanelia elegantula (Zahlbr.) Essl.



Family: PARMELIACEAE

Habitat: Ubiquitous

Description






Melanohalea elegantula Drôme provençale 1
Jacques HAINE



Melanohalea elegantula Drôme provençale 2
Jacques HAINE



Melanohalea elegantula Drôme provençale 3
Jacques HAINE



Melanohalea elegantula Drôme provençale 4
Jacques HAINE



Melanohalea elegantula Drôme provençale 5
Jacques HAINE



Melanohalea elegantula Sec Drôme provençale 6
Jacques HAINE



Melanohalea elegantula Isidies Drôme provençale 7
Jacques HAINE



Melanohalea elegantula Isidies Drôme provençale 8
Jacques HAINE



Return
Content : Alain Gérault - Website development : Sylvain Ard - Hosting : Online.net